Naše realizace

Výběr z realizací u našich zákazníků

p. Hanuš, Bohdalov

Instalace FVE elektrárny na střechu výrobní haly firmy Technomont. Instalace pokrývá část spotřeby el. energie zámečnické dilny pana Hanuse.
Celkem instalováno 70 Panelů o výkonu 19,4 Kw střídač HUAWEI SUN 2000-20 KTL-MO.

p. Bečka, Pelhřimov

Instalace fotovoltaického ohřevu vody pro předehřev tepelného čerpadla. Dodáno 7 ks panelů o výkonu 2,4Kw s invertorem Solar Kerberos
tuto instalaci jsme včetně pro klienta zařídili na klíč včetně veškeré dokumentace a zpracování žádosti na NZU
Na tuto instalaci jsme panu Bečkovy vyjednali dotaci 40 000 + bonus 10 000 za spojení dvou opatření s kotlíkovou dotací.

Ing. Jiří Poláš, Vohančice

Instalace FVE o výkonu 8,14kW, střídač GoodWe 10 kW baterie BYD 11 kW. Instalace pro snížení elektrické spotřeby domu včetně všech dodávek, projektové dokumentace a zpracování žádosti na NZU na klíč.
Na tuto instalaci jsme panu Polášovy vyjednali dotaci 155 000,- Kč.

p. Kyncl, Svratouch

Instalace FVE o výkonu 4,5kW, střídač Solax X3 hybrid 10 kW baterie triple power 9kW. Instalace pro snížení elektrické spotřeby domu včetně všech dodávek, projektové dokumentace a zpracování žádosti na NZU na klíč.
Na tuto instalaci jsme panu Kynclovy vyjednali dotaci 155 000,- Kč.

p. Gregor, Herálec

Instalace FVE o výkonu 6,75kW, střídač Solax X3 hybrid 10 kW baterie triple power 9kW. Instalace pro snížení elektrické spotřeby domu včetně všech dodávek, projektové dokumentace a zpracování žádosti na NZU na klíč.
Na tuto instalaci jsme panu Gregorovy vyjednali dotaci 155 000,- Kč.

Mgr. Lucie Burešová, Herálec

Instalace FVE o výkonu 4,5kW, střídač Solax X3 hybrid 10 kW baterie triple power 9kW. Instalace pro snížení elektrické spotřeby domu včetně všech dodávek, projektové dokumentace a zpracování žádosti na NZU na klíč.
Na tuto instalaci jsme paní Burešové vyjednali dotaci 155 000,- Kč

Milan Sáblík

Instalace FVE o výkonu 4,5kW, střídač Solax X3 hybrid 10 kW baterie triple power 9 kW. Instalace pro snížení elektrické spotřeby domu včetně všech dodávek, projektové dokumentace a zpracování žádosti na NZU na klíč.
Na tuto instalaci jsme panu Sáblíkovy vyjednali dotaci 155 000,- Kč.